Problem z psem? Szukasz profesjonalnego szkolenia dla swojego psa, niepokoi Cię trudne i niezrozumiałe zachowanie pupila? Chcesz wiedzieć więcej o psach aby jeszcze lepiej zaspokajać ich potrzeby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla psów!

Dogfield to miejsce dla miłośników psów, gdzie znajdziecie wiele usług dotyczących szkolenia i zachowania psów w jednym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Posiadamy szeroką ofertę indywidualnych programów szkolenia psów, dostosowanych do potrzeb zarówno szczeniaka, jak i niesfornego podrostka, a nawet seniora, który może nauczyć się nowych komend lub odkryć fascynujący świat pracy węchowej.
Jeśli poszukujesz pomocy w rozwiązaniu istniejących problemów behawioralnych psa, niepokoi cię niepożądane zachowanie pupila możemy przyjrzeć się temu bliżej w ramach konsultacji behawioralnej i wspólnie znaleźć rozwiązanie.
Zajmujemy się również wybieraniem psa o odpowiednich predyspozycjach przy pomocy testów miotu, jak również egzaminowaniem psów pracujących w dogoterapii.
Pośredniczymy również w zorganizowaniu opieki dla psów pod nieobecność właścicieli, jak również organizujemy wspólne spacery integracyjno-socjalizacyjne dla naszych klientów.
Z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą kynologiczną w formie wykładów i warsztatów, które możemy zorganizować na specjalne zamówienie lub zaproponować z opracowanej tematyki.

test szczeniaka pilkaUsługa dla osób, które w świadomy sposób chcą wybrać swojego czworonoga. Wybieramy psa dla rodziny, sprawdzamy predyspozycje miotu, pomagamy w wyborze najlepszego psa do pracy w dogoterapii. Dogfield czerpiąc z doświadczenia i praktyki proponuje też specjalistyczny egzamin dla psów pracujących w dogoterapii organizowany cyklicznie w dwóch klasach trudności.

Czytaj więcej...

para spacer closeupOferta hotelu domowego skierowana jest do osób, które planują urlop czy wyjazd służbowy i nie mogą zabrać ze sobą czworonożnego przyjaciela. Nasz doświadczony petsitter pomaga również osobom, które z różnych powodów nie mogą same wyprowadzić swojego psa lub zapewnić mu opieki w ciągu dnia. 

Czytaj więcej...

karri tornadoUsługa ta skierowana jest do instytucji, szkół, uniwersytetów czy organizatorów wszelkich kursów o tematyce pro zwierzęcej, którzy chcieliby poszerzyć swoją ofertę o ciekawe zagadnienia związane z zachowaniem zwierząt, czy też metodami pracy szkoleniowej. Odbiorcą oferty edukacyjnej mogą być zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli, uczestnicy studiów tematycznych czy słuchacze kursów specjalistycznych.

Czytaj więcej...

Szkolenia dla psów prowadzimy w Dogfield wyłącznie w formie indywidualnych kursów,  gdyż nasze doświadczenia w prowadzeniu grup i szkoleń indywidualnych, jak i wnioski ze świata nauki, dowodzą, że taka forma pracy jest najskuteczniejsza. Pies uczy się zachowań poprzez skojarzenia, jego umysł jest otwarty na budowanie nowych zachowań, gdy stworzymy mu w początkowej fazie nauki warunki mało rozpraszające i na każdym etapie będziemy stopniowo i z dbałością o osobnicze cechy, dodawać rozproszenia i utrudniać zadania. Dodatkowo za formą indywidualną szkolenia psów przemawia fakt, że chcemy naszych klientów nauczyć radzić sobie w rzeczywistych warunkach codziennych spacerów z psami w parku, na ulicy, w domu czy samochodzie, a nie na zamkniętym placu szkoleniowym.  Zbudowaliśmy kilka autorskich programów szkoleniowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy naszym klientom szkolenie psów oparte na współpracy, mocnej przyjacielskiej  więzi z właścicielem, gdzie priorytetem jest nie tylko efekt, ale przede wszystkim dobrostan psa, jego spokojny umysł, koncentracja na przewodniku oraz zaspokojenie potrzeb gatunkowych czworonożnych przyjaciół.

Nasze programy  szkolenia psów

Program dla szczeniąt, czyli  spokojna socjalizacja oraz nauka prostych komend połączona z nauką samokontroli i stymulującą rozwój zabawą. Program ten skierowany jest do szczeniąt wszystkich ras i wielkości w wieku od 2 miesięcy do końca 4tego miesiąca życia.

Czytaj więcej...

Pies spokojnie towarzyszący – klasa podstawowa, czyli posłuszeństwo na co dzień w domu i na spacerze obejmujące podstawowe komendy przydatne w codziennym życiu z naszym pupilem. Program ten skierowany jest do opiekunów psów, które ukończyły już 4ty miesiąc życia i wchodzą w dorosłość.

Czytaj więcej...

ved rewiowyPies spokojnie towarzyszący - klasa zaawansowana, czyli hartowanie i generalizowanie podstawowych komend. Kurs kontynuacyjny adresowany do kursantów, którzy reprezentują już poziom posłuszeństwa podstawowego i chcą utrwalać wcześniej nabyte umiejętności w zmiennych, rozpraszających warunkach.

Czytaj więcej...

border closeupSzkolenie psów metodą klikerową, czyli program kursu szkoleniowego, który będzie realizowany od początku do końca przy pomocy klikera. Kurs adresowany do właścicieli przekonanych o tym, że chcą klikać i się dobrze bawić jednocześnie ucząc swojego psa pożytecznych zachowań.

Czytaj więcej...

ved uszkoSpecjalistyczne szkolenie psów do pracy w dogoterapii, składające się z poziomu posłuszeństwa zaawansowanego i nauki umiejętności specjalistycznych potrzebnych w pracy w przedszkolach, szkołach i ośrodkach pomocy dla osób z różnymi dysfunkcjami.

Czytaj więcej...

Skuteczne przywołanie bez tajemnic, czyli nauka niezawodnego powrotu do właściciela, gwarantująca bezpieczeństwo pupila w każdych warunkach otoczenia (w tym alternatywne przywołanie na gwizdek). Przywołanie to chyba najważniejsza komenda w życiu psa w warunkach miejskich dlatego ćwiczymy ją aż do perfekcji.

Czytaj więcej...

Luźna smycz dla upartych czyli szkolenie, które ma na celu opanowanie trudnej sztuki chodzenia obok właściciela na każdym spacerze, niezależnie od okoliczności. Szkolenie najczęściej obejmuje stopniowe przepracowanie wcześniejszych nawyków ciągnięcia, często ze zmianą narzędzi spacerowych.

Czytaj więcej...

Poszukiwacze zaginionych skarbów, czyli zabawy węchowe, szukanie i tropienie wychodzące naprzeciw jednej z najważniejszych psich potrzeb, jaką jest eksplorowanie terenu przy pomocy węchu.

Czytaj więcej...

Zapisz się na Koci Kurs

Zapraszamy na roczny praktyczny Kurs Kociego Behawiorysty

kurs koci psychologTrwają zapisy na pierwszą edycję, która rozpoczyna się 10.2017 we Wrocławiu

Więcej na kocikurs.pl

Nasi partnerzy

 • Sklep internetowy Petsmile
 • Koci Kurs
 • Koci Behawiorysta
 • Przychodnia Weterynaryjna NASZA
 • CatExperts
 • Centrum Edukacyjno Terapeutyczne
 • Proste Szkolenie Psa
 • Canagan
 • Zrozumiec Kota
 • Gabinet Rehabilitacj Zwierząt VitaVet
 • Puchatkowa Załoga
 • Ośrodek Rehabilitacji i Rekreacji Na Wzgórzu
 • Wrocławskie Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka
 • Command Dog Training School

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
JLIB_HTML_CLOAKING

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści