Problem z psem? Szukasz profesjonalnego szkolenia dla swojego psa, niepokoi Cię trudne i niezrozumiałe zachowanie pupila? Chcesz wiedzieć więcej o psach aby jeszcze lepiej zaspokajać ich potrzeby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla psów!

nogaSzkolenia online to wygodna możliwość skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia, by lepiej porozumiewać się ze swoim psem. Szkolenie jest ważne niezależnie od okoliczności. Dzięki dobrze dobranym metodom pozytywnym można nauczyć się komunikacji z psem i sprawić, że nasza międzygatunkowa przyjaźń będzie pełna dobrych emocji i poczucia bezpieczeństwa.

Szkolenia online powstały dla osób, które obecnie nie mogą spotkać się z nami na żywo, a chciałyby rozpocząć pracę z psem już teraz. To także opcja dla osób mieszkających w znacznej odległości od Wrocławia lub pracujących w nieregularnych porach.

Jak pracujemy na kursach online?

Przede wszystkim dbamy o to, by zapewnić ludziom i psom wysoki poziom wsparcia. Mimo nietypowej formuły zdalnej, pozostajemy przy swoim standardzie pracy indywidualnej. Każdy z kursantów otrzymuje materiały: filmy instruktażowe i dokładne, wyczerpujące opisy ćwiczeń. Po każdym module pojawiają się zadania domowe, a także możliwość przesłania filmów do instruktora i omówienia z nim swoich spostrzeżeń, postępów, trudności i wątpliwości. Proponujemy sprawdzone rozwiązania, ale pozostajemy przy indywidualnym doborze metod i otwartej postawie względem każdego klienta.

akukuWspółpracą możemy osiągnąć naprawdę wiele! Krok po kroku tłumaczymy, jak przygotować się do pracy z psem, co jest kluczowe, by dobrze się zrozumieć. Zależy nam na tym, by psy i ich przewodnicy czuli się ze sobą jak najlepiej. Stawiamy na profesjonalizm, pozytywny przekaz i dobrą atmosferę. Uważne zapoznanie się z materiałami i wykonanie zadań pozwala osiągnąć bardzo dobre rezultaty.

Kurs „Posłuszeństwo i podstawy pracy z psem"

Wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z pozytywnym szkoleniem psa i budować z nim dobrą relację, zapraszamy serdecznie na kurs „Posłuszeństwo i podstawy pracy z psem".

Podczas kursu wyjaśnimy między innymi:

 • na czym polega dobre przygotowanie do pracy z psem,
 • jak uczyć psa reakcji na przywołanie,
 • jak pracować nad chodzeniem na luźnej smyczy,
 • jak nauczyć niepodejmowania pokarmu na komendę,
 • jak nauczyć zostawania na komendę,
 • czym charakteryzuje się i jaką moc ma prawidłowa zabawa,
 • jak zmotywować psa do pracy,
 • jakich błędów i pułapek unikać.

Formuła pracy

Saszetka borderyW ramach kursu uczestnik otrzymuje 8 lekcji, w skład każdej z nich wchodzi film instruktażowy i dokument tekstowy z niezbędnymi informacjami. Lekcje są wysyłane dwa razy w tygodniu, przez 4 kolejne tygodnie. Do każdej z lekcji jest także dołączone zadanie domowe. Uczestnik będzie miał za zadanie nagrać film z wykonywania ćwiczenia i przesłać do nas drogą mailową. Wspólnie omówimy pracę ukazaną na filmie, wskażemy jej dobre strony i punkty do dopracowania.

Przez miesiąc po otrzymaniu ostatniej lekcji uczestnik będzie miał możliwość skontaktowania się z instruktorem i zaczerpnięcia porady, uzyskania wsparcia.

Przygotowanie do kursu

Aby wziąć udział w kursie, potrzebny jest jedynie dostęp do internetu i sprzęt do nagrywania krótkich filmików. Informacje organizacyjne oraz regulamin wysyłamy drogą mailową.

soy zisiaZe względu na indywidualny charakter pracy, nie ma konkretnego terminu rozpoczęcia kursu. Można go rozpocząć w każdej chwili! W tym celu prosimy o kontakt mailowy: JLIB_HTML_CLOAKING. Pod wskazanym adresem można też uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat kursu i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Kurs „Posłuszeństwo i podstawy pracy z psem" nie służy rozwiązaniu problemów z zachowaniem psa. Powstał po to, by wdrażać osoby początkujące w tajniki szkolenia i budowania relacji. Jeśli pies przejawia problemowe, niepokojące zachowania, zapraszamy do skorzystania z konsultacji behawioralnej online.

Osobom zaawansowanym w pracy z psem, lub absolwentom podstawowych kursów oferujemy indywidualne konsultacje szkoleniowe online.

Pamka widokW wielu przypadkach behawiorysta zwierząt jest w stanie pomóc bez osobistego spotkania z zainteresowanym. Konsultacja online z naszym behawiorystą to pełnowartościowa usługa, opierająca się na szczegółowym wywiadzie dotyczącym problematycznego zachowania i analizie dostarczonych przez opiekunów materiałów.

Możliwość przeprowadzenia konsultacji wirtualnej omawiana jest indywidualnie z klientem w zależności od tego, na czym polega problem.

 

Pomagamy online w następujących problemach:

 • zi i soyaZachowania lękowe, w tym lęk separacyjny,
 • Nadpobudliwość,
 • Zachowania agresywne,
 • Relacja pies - dziecko,
 • Relacja pies - kot,
 • Relacje z innymi psami,
 • Zachowania kompulsywne, zaburzenia nastroju, depresja,
 • Wychowanie szczeniaka od A do Z,
 • Problemy wychowawcze w domu i na spacerach,
 • Zaburzenia zachowania związane ze starzeniem się psa,
 • Inne zachowania nietypowe.

Aby rozpocząć konsultację online:

 • patrzProsimy o kontakt z nami drogą mailową pod adresem JLIB_HTML_CLOAKING z krótką informacją o problemie.
 • Jeśli uznamy, że jest możliwa pomoc wirtualna odeślemy dalsze wskazówki współpracy.
 • Prosimy o wpłatę na konto firmy Dogfield opłatę za konsultację w wysokości 200 zł.
 • Prosimy o dostarczenie odpowiedzi na pytania zadane w formularzu oraz dołączenie materiału zdjęciowego i filmowego.
 • Umawiamy termin przekazania klientowi sugerowanych zmian w celu modyfikacji zachowań problemowych, wyznaczamy kroki postępowania i cele dla klienta.
 • Pozostajemy w kontakcie a w ciągu kilku dni od konsultacji możliwe jest omówienie dotychczasowej pracy, ocena postępów i wyznaczenie dalszego kierunku działania.

Prosimy, aby pamiętać, że praca z opiekunami psa w ramach terapii behawioralnej jest zawsze indywidualnie dostosowana do potrzeb zainteresowanych. Dobrze jest być świadomym, że rozwiązywanie psich problemów to proces, który wymaga zaangażowania opiekunów i trwa w zależności od problemu od kilku dni, przez tygodnie a nawet miesiące. Trudno oceniać na początku współpracy jak dużo wsparcia będzie potrzebne.

Karri skok dzieciPo pierwszej konsultacji online zawsze jesteśmy otwarci na dalsze spotkania czy to w formie wirtualnej, czy w sposób bezpośredni, aby umocnić Was w kierunku działania, wyznaczyć kolejne cele, dostosować program zmian do dynamicznej sytuacji. Chętnie proponujemy kontrolne rozmowy z behawiorystą czy zalecamy dalsze szkolenie indywidualne wg jednego z naszych programów szkolenia psa.

Zdarzają się takie przypadki, w których konsultacja behawioralna może stanowić jedynie wstęp do dalszego postępowania.

Jeśli zgłaszany problem okaże się należeć do tej grupy, behawiorysta zbierze dokładny wywiad, udzieli informacji pomagających zrozumieć zachowanie psiaka i opowie, jak można je modyfikować. Sama konsultacja online nie będzie jednak gwarantem pełnego sukcesu w terapii. W takich sytuacjach zalecana będzie kontynuacja terapii z bezpośrednim wsparciem behawiorysty psiego lub instruktora szkolenia.

 

Dogfield to miejsce dla miłośników psów, gdzie znajdziecie wiele usług dotyczących szkolenia i zachowania psów w jednym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Posiadamy szeroką ofertę indywidualnych programów szkolenia psów, dostosowanych do potrzeb zarówno szczeniaka, jak i niesfornego podrostka, a nawet seniora, który może nauczyć się nowych komend lub odkryć fascynujący świat pracy węchowej.
Jeśli poszukujesz pomocy w rozwiązaniu istniejących problemów behawioralnych psa, niepokoi cię niepożądane zachowanie pupila możemy przyjrzeć się temu bliżej w ramach konsultacji behawioralnej i wspólnie znaleźć rozwiązanie.
Zajmujemy się również wybieraniem psa o odpowiednich predyspozycjach przy pomocy testów miotu, jak również egzaminowaniem psów pracujących w dogoterapii.
Pośredniczymy również w zorganizowaniu opieki dla psów pod nieobecność właścicieli, jak również organizujemy wspólne spacery integracyjno-socjalizacyjne dla naszych klientów.
Z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą kynologiczną w formie wykładów i warsztatów, które możemy zorganizować na specjalne zamówienie lub zaproponować z opracowanej tematyki.

test szczeniaka pilkaUsługa dla osób, które w świadomy sposób chcą wybrać swojego czworonoga. Wybieramy psa dla rodziny, sprawdzamy predyspozycje miotu, pomagamy w wyborze najlepszego psa do pracy w dogoterapii. Dogfield czerpiąc z doświadczenia i praktyki proponuje też specjalistyczny egzamin dla psów pracujących w dogoterapii organizowany cyklicznie w dwóch klasach trudności.

Czytaj więcej...

para spacer closeupOferta hotelu domowego skierowana jest do osób, które planują urlop czy wyjazd służbowy i nie mogą zabrać ze sobą czworonożnego przyjaciela. Nasz doświadczony petsitter pomaga również osobom, które z różnych powodów nie mogą same wyprowadzić swojego psa lub zapewnić mu opieki w ciągu dnia. 

Czytaj więcej...

karri tornadoUsługa ta skierowana jest do instytucji, szkół, uniwersytetów czy organizatorów wszelkich kursów o tematyce pro zwierzęcej, którzy chcieliby poszerzyć swoją ofertę o ciekawe zagadnienia związane z zachowaniem zwierząt, czy też metodami pracy szkoleniowej. Odbiorcą oferty edukacyjnej mogą być zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli, uczestnicy studiów tematycznych czy słuchacze kursów specjalistycznych.

Czytaj więcej...

Szkolenia dla psów prowadzimy w Dogfield wyłącznie w formie indywidualnych kursów,  gdyż nasze doświadczenia w prowadzeniu grup i szkoleń indywidualnych, jak i wnioski ze świata nauki, dowodzą, że taka forma pracy jest najskuteczniejsza. Pies uczy się zachowań poprzez skojarzenia, jego umysł jest otwarty na budowanie nowych zachowań, gdy stworzymy mu w początkowej fazie nauki warunki mało rozpraszające i na każdym etapie będziemy stopniowo i z dbałością o osobnicze cechy, dodawać rozproszenia i utrudniać zadania. Dodatkowo za formą indywidualną szkolenia psów przemawia fakt, że chcemy naszych klientów nauczyć radzić sobie w rzeczywistych warunkach codziennych spacerów z psami w parku, na ulicy, w domu czy samochodzie, a nie na zamkniętym placu szkoleniowym.  Zbudowaliśmy kilka autorskich programów szkoleniowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy naszym klientom szkolenie psów oparte na współpracy, mocnej przyjacielskiej  więzi z właścicielem, gdzie priorytetem jest nie tylko efekt, ale przede wszystkim dobrostan psa, jego spokojny umysł, koncentracja na przewodniku oraz zaspokojenie potrzeb gatunkowych czworonożnych przyjaciół.

Nasze programy  szkolenia psów

Program dla szczeniąt skupia się na nauce wzajemnego zrozumienia w relacji psiak - opiekun. Prezentujemy Wam kilka prostych komend łącząc te umiejętności ze wzmocnieniem naturalnych mechanizmów samoregulacji i stymulującą rozwój zabawą. Program ten skierowany jest do opiekunów szczeniąt wszystkich ras i wielkości w wieku od 2 miesięcy do końca 4tego miesiąca życia.

Czytaj więcej...

Pies spokojnie towarzyszący – klasa podstawowa, czyli posłuszeństwo na co dzień w domu i na spacerze obejmujące podstawowe komendy przydatne w codziennym życiu z naszym pupilem. Program ten skierowany jest do opiekunów psów, które ukończyły już 4ty miesiąc życia, psich podrostków oraz psów rozpoczynających przygodę z posłuszeństwem na każdym etapie życia.

Czytaj więcej...

ved rewiowyPies spokojnie towarzyszący - klasa zaawansowana, czyli hartowanie i generalizowanie podstawowych komend oraz rozwijanie umiejętności szkoleniowych opiekuna. Kurs kontynuacyjny adresowany do kursantów, którzy reprezentują już poziom posłuszeństwa podstawowego i chcą utrwalać wcześniej nabyte umiejętności w zmiennych, rozpraszających warunkach.

Czytaj więcej...

border closeupSzkolenie psów metodą klikerową, czyli program kursu szkoleniowego, który będzie realizowany od początku do końca przy pomocy klikera. Kurs adresowany do właścicieli przekonanych o tym, że chcą klikać i się dobrze bawić jednocześnie ucząc swojego psa pożytecznych zachowań.

Czytaj więcej...

ved uszkoSpecjalistyczne szkolenie psów do pracy w dogoterapii, składające się z poziomu posłuszeństwa zaawansowanego i nauki umiejętności specjalistycznych potrzebnych w pracy w przedszkolach, szkołach i ośrodkach pomocy dla osób z różnymi dysfunkcjami.

Czytaj więcej...

Skuteczne przywołanie bez tajemnic, czyli nauka niezawodnego powrotu do właściciela, gwarantująca bezpieczeństwo pupila w każdych warunkach otoczenia (w tym alternatywne przywołanie na gwizdek). Przywołanie to chyba najważniejsza komenda w życiu psa w warunkach miejskich dlatego ćwiczymy ją aż do perfekcji.

Czytaj więcej...

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na JLIB_HTML_CLOAKING i zgłaszając problem.

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
JLIB_HTML_CLOAKING

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści