Problem z psem? Szukasz profesjonalnego szkolenia dla swojego psa, niepokoi Cię trudne i niezrozumiałe zachowanie pupila? Chcesz wiedzieć więcej o psach aby jeszcze lepiej zaspokajać ich potrzeby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla psów!

Prowadzimy wykłady i różnego typu zajęcia warsztatowe o szerokiej tematyce kynologicznej oraz pro zwierzęcej, mającej na celu uwrażliwianie odbiorców zarówno na potrzeby gatunkowe psa i kota, jak i na dobrostan tych czworonożnych przyjaciół, z którymi człowiek żyje bardzo blisko. Edukujemy właścicieli, miłośników psów, hodowców czy też weterynarzy z zakresu tematyki behawioralnej dotyczącej konkretnych problemów z zachowaniem i sposobów ich rozwiązywania. Prowadzimy kursy i wykłady dla przyszłych dogoterapeutów, dzieląc się naszym doświadczeniem szkoleniowym oraz dogoterapeutycznym w pracy z naszymi psami.

Lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniem zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i z dorosłymi. Możemy zorganizować wykłady czy warsztaty na każdy temat dotyczący zachowań zwierząt takich jak pies i kot oraz podzielić się praktyką dogoterapeutyczną. Poprzez edukację staramy się podnosić świadomość dotyczącą potrzeb, sposobu komunikacji i dobrostanu zwierząt, z którymi pracujemy.

Programy i tematyka dobierane są indywidualnie do potrzeb odbiorców i w zależności od przewidzianych dla nas godzin dydaktycznych, możemy proponować jedno spotkanie tematyczne, cykl kilku spotkań, czy też opracować cały kurs dla zainteresowanych dogłębną wiedzą. Oczywiście zajęcia mogą być przeprowadzane w towarzystwie naszych psów terapeutycznych, których obecność gwarantuje nie tylko przyjazną atmosferę ale i sprzyja nauce.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu dobrania odpowiedniego programu i tematyki oraz indywidualnej wyceny programu edukacyjnego.

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na JLIB_HTML_CLOAKING i zgłaszając problem.

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
JLIB_HTML_CLOAKING

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści