Problem z psem? Szukasz profesjonalnego szkolenia dla swojego psa, niepokoi Cię trudne i niezrozumiałe zachowanie pupila? Chcesz wiedzieć więcej o psach aby jeszcze lepiej zaspokajać ich potrzeby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla psów!

Szkolenia dla psów prowadzimy w Dogfield wyłącznie w formie indywidualnych kursów,  gdyż nasze doświadczenia w prowadzeniu grup i szkoleń indywidualnych, jak i wnioski ze świata nauki, dowodzą, że taka forma pracy jest najskuteczniejsza. Pies uczy się zachowań poprzez skojarzenia, jego umysł jest otwarty na budowanie nowych zachowań, gdy stworzymy mu w początkowej fazie nauki warunki mało rozpraszające i na każdym etapie będziemy stopniowo i z dbałością o osobnicze cechy, dodawać rozproszenia i utrudniać zadania. Dodatkowo za formą indywidualną szkolenia psów przemawia fakt, że chcemy naszych klientów nauczyć radzić sobie w rzeczywistych warunkach codziennych spacerów z psami w parku, na ulicy, w domu czy samochodzie, a nie na zamkniętym placu szkoleniowym.  Zbudowaliśmy kilka autorskich programów szkoleniowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy naszym klientom szkolenie psów oparte na współpracy, mocnej przyjacielskiej  więzi z właścicielem, gdzie priorytetem jest nie tylko efekt, ale przede wszystkim dobrostan psa, jego spokojny umysł, koncentracja na przewodniku oraz zaspokojenie potrzeb gatunkowych czworonożnych przyjaciół.

Nasze programy  szkolenia psów

Program dla szczeniąt, czyli  spokojna socjalizacja oraz nauka prostych komend połączona z nauką samokontroli i stymulującą rozwój zabawą. Program ten skierowany jest do szczeniąt wszystkich ras i wielkości w wieku od 2 miesięcy do końca 4tego miesiąca życia.

Czytaj więcej...

Pies spokojnie towarzyszący – klasa podstawowa, czyli posłuszeństwo na co dzień w domu i na spacerze obejmujące podstawowe komendy przydatne w codziennym życiu z naszym pupilem. Program ten skierowany jest do opiekunów psów, które ukończyły już 4ty miesiąc życia i wchodzą w dorosłość.

Czytaj więcej...

ved rewiowyPies spokojnie towarzyszący - klasa zaawansowana, czyli hartowanie i generalizowanie podstawowych komend. Kurs kontynuacyjny adresowany do kursantów, którzy reprezentują już poziom posłuszeństwa podstawowego i chcą utrwalać wcześniej nabyte umiejętności w zmiennych, rozpraszających warunkach.

Czytaj więcej...

border closeupSzkolenie psów metodą klikerową, czyli program kursu szkoleniowego, który będzie realizowany od początku do końca przy pomocy klikera. Kurs adresowany do właścicieli przekonanych o tym, że chcą klikać i się dobrze bawić jednocześnie ucząc swojego psa pożytecznych zachowań.

Czytaj więcej...

ved uszkoSpecjalistyczne szkolenie psów do pracy w dogoterapii, składające się z poziomu posłuszeństwa zaawansowanego i nauki umiejętności specjalistycznych potrzebnych w pracy w przedszkolach, szkołach i ośrodkach pomocy dla osób z różnymi dysfunkcjami.

Czytaj więcej...

Skuteczne przywołanie bez tajemnic, czyli nauka niezawodnego powrotu do właściciela, gwarantująca bezpieczeństwo pupila w każdych warunkach otoczenia (w tym alternatywne przywołanie na gwizdek). Przywołanie to chyba najważniejsza komenda w życiu psa w warunkach miejskich dlatego ćwiczymy ją aż do perfekcji.

Czytaj więcej...

Luźna smycz dla upartych czyli szkolenie, które ma na celu opanowanie trudnej sztuki chodzenia obok właściciela na każdym spacerze, niezależnie od okoliczności. Szkolenie najczęściej obejmuje stopniowe przepracowanie wcześniejszych nawyków ciągnięcia, często ze zmianą narzędzi spacerowych.

Czytaj więcej...

Poszukiwacze zaginionych skarbów, czyli zabawy węchowe, szukanie i tropienie wychodzące naprzeciw jednej z najważniejszych psich potrzeb, jaką jest eksplorowanie terenu przy pomocy węchu.

Czytaj więcej...

Pies w wielkim mieście, program dla właścicieli, którym psy towarzyszą we wspólnym życiu miejskim, zakładający zahartowanie komend z zakresu posłuszeństwa podstawowego w zmiennym, głośnym i ruchliwym zgiełku ulic każdego miasta.

Czytaj więcej...

jose kolkoRally-O - posłuszeństwo na luzie. Szkolenie dla aktywnych, które dzięki dużej różnorodności znaków i możliwości ustawienia torów pozwala na ciekawe urozmaicenie i doskonalenie psiego posłuszeństwa. Uczymy pokonywania torów, łączymy te ćwiczenia z prostymi przeszkodami mini-agility, dzięki czemu oprócz przygotowania Was do startu w oficjalnych zawodach, pokazujemy jak ciekawie, przyjemnie i pożytecznie możecie spędzać czas z Waszym czworonogiem. 

Czytaj więcej...

Spacery integracyjno-socjalizacyjne z elementami szkolenia, program dla poszukujących zrównoważonego psiego towarzystwa do wspólnych zabaw, czy też zwykłego spokojnego eksplorowania terenu w towarzystwie innego psa.

Czytaj więcej...

Zapisz się na Koci Kurs

Zapraszamy na roczny praktyczny Kurs Kociego Behawiorysty

kurs koci psychologTrwają zapisy na pierwszą edycję, która rozpoczyna się 10.2017 we Wrocławiu

Więcej na kocikurs.pl

Nasi partnerzy

 • Sklep internetowy Petsmile
 • Koci Kurs
 • Koci Behawiorysta
 • Przychodnia Weterynaryjna NASZA
 • CatExperts
 • Centrum Edukacyjno Terapeutyczne
 • Proste Szkolenie Psa
 • Canagan
 • Zrozumiec Kota
 • Gabinet Rehabilitacj Zwierząt VitaVet
 • Puchatkowa Załoga
 • Ośrodek Rehabilitacji i Rekreacji Na Wzgórzu
 • Wrocławskie Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka
 • Command Dog Training School

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
JLIB_HTML_CLOAKING

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści