Problem z psem? Szukasz profesjonalnego szkolenia dla swojego psa, niepokoi Cię trudne i niezrozumiałe zachowanie pupila? Chcesz wiedzieć więcej o psach aby jeszcze lepiej zaspokajać ich potrzeby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla psów!

W Dogfield prowadzimy szeroki zakres zajęć dogoterapeutycznych przy udziale wykwalifikowanej kadry oraz starannie wybranych, sprawdzonych pod względem predyspozycji i specjalistycznie wyszkolonych psów.
Wyróżnia nas podejście do naszych pracujących czworonogów. Potrzeby i dobro odbiorcy naszych zajęć, czyli dzieci, osób niepełnosprawnych, hospitalizowanych czy starszych, stawiamy na równi z potrzebami i dobrostanem naszych psów. Wiemy, że praca psich terapeutów jest wymagająca i generuje mnóstwo stresu dlatego staramy się przygotować psiaki na trudne warunki pracy w trakcie socjalizacji i szkolenia oraz na samych zajęciach ograniczamy ich stres do minimum stale obserwując ich zachowanie i reagując na pierwsze oznaki niepokoju.
W naszych podopiecznych staramy się od samego początku kształtować prawidłowe nawyki, uczymy zasad bezpiecznego zachowania przy psach oraz zwracamy uwagę na potrzeby i humanitarne traktowanie psów uczestniczących w dogoterapii.
Takie podejście sprawia, że zajęcia nasze są zarówno rozwijające, jak i ciekawe, dają satysfakcję obu stronom, gdyż program każdego spotkania jest tak układany, by psy mogły zostać nagrodzone za swoje wysiłki, a nagroda ta najczęściej pochodzi z rąk dzieci.

jaz przedszk glaskanieOferta skierowana do publicznych i prywatnych przedszkoli oraz żłobków. W zależności od grupy wiekowej 3, 4, 5 i 6 latków dostosowujemy poziom zajęć do możliwości maluchów na ich etapie rozwoju. W trakcie spotkania staramy się przekazać najważniejsze zasady związane ze zrozumieniem świata psów, jak i zorganizować dzieciom ciekawe zabawy z udziałem naszych czworonogów.

Czytaj więcej...

gimnazjum dyplomyOferta skierowana do szkół, gimnazjów czy też kół naukowych działąjących przy szkołach, mająca na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży wiedzy o gatunku pies. Konstrukcja zajęć każdorazowo zapewnia przeprowadzenie bloku teoretycznego, jak i warsztaty, gry, zadania do wykonania z naszymi psami terapeutycznymi.

Czytaj więcej...

karri kolkoOferta, która może wypełnić czas niejednej imprezy okolicznościowej takiej jak: urodziny, imieniny, bal, pikniki tematyczne dla rodzin i imprezy integracyjne w firmach. W zależności od potrzeb, wieku odbiorców czy ilości uczestników indywidualnie tworzymy program danej imprezy, na której główną atrakcją mają być nasze psy.

Czytaj więcej...

dziewczyna pies tylemProgram specjalnie stworzony z myślą o osobach, które cierpią na kynofobię, a ta wyraźnie utrudnia im normalne funkcjonowanie w codziennym życiu. Łączymy tu elementy terapii psychologicznej z wiedzą kynologiczną i możliwościami naszych psów terapeutycznych.

Czytaj więcej...

ved terapia closeupOferta pracy stricte terapeutycznej czy też związanej z rehabilitacją osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych, wychowawczych i terapeutycznych. Z uwagi na specyfikę indywidualnych problemów, programy i scenariusze tych zajęć są szczegółowo dostosowywane do konkretnych odbiorców, ich możliwości, deficytów i ograniczeń fizycznych.

Czytaj więcej...

malowanie przy stolikuUsługa ta skierowana jest do instytucji, szkół, uniwersytetów oraz organizatorów wszelkich kursów o tematyce pro zwierzęcej, którzy chcieliby poszerzyć swoją ofertę o ciekawe zagadnienia związane z zachowaniem zwierząt, czy też z metodami pracy szkoleniowej. Odbiorcą oferty edukacyjnej mogą być zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli, uczestnicy studiów tematycznych czy słuchacze kursów specjalistycznych.

Czytaj więcej...

Zapisz się na Koci Kurs

Zapraszamy na roczny praktyczny Kurs Kociego Behawiorysty

kurs koci psychologTrwają zapisy na pierwszą edycję, która rozpoczyna się 10.2017 we Wrocławiu

Więcej na kocikurs.pl

Nasi partnerzy

 • Sklep internetowy Petsmile
 • Koci Kurs
 • Koci Behawiorysta
 • Przychodnia Weterynaryjna NASZA
 • CatExperts
 • Centrum Edukacyjno Terapeutyczne
 • Proste Szkolenie Psa
 • Canagan
 • Zrozumiec Kota
 • Gabinet Rehabilitacj Zwierząt VitaVet
 • Puchatkowa Załoga
 • Ośrodek Rehabilitacji i Rekreacji Na Wzgórzu
 • Wrocławskie Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka
 • Command Dog Training School

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
JLIB_HTML_CLOAKING

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści