Problem z psem? Szukasz profesjonalnego szkolenia dla swojego psa, niepokoi Cię trudne i niezrozumiałe zachowanie pupila? Chcesz wiedzieć więcej o psach aby jeszcze lepiej zaspokajać ich potrzeby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla psów!

Witamy na naszej stronie poświęconej szkoleniu psów, terapii behawioralnej czworonogów oraz edukacji z udziałem psów.
Jeśli szukasz profesjonalnego szkolenia psów lub pomocy w rozwiązaniu problemu z zachowaniem twojego pupila, dobrze trafiłeś.

W Dogfield prowadzimy indywidualne kursy szkolenia psów o wszechstronnej tematyce, dla psów o różnych predyspozycjach, realizujemy programy dla szczeniąt, psich podrostków, a nawet seniorów. Pracujemy z psami problematycznymi z różnym spectrum zaburzeń oraz szkolimy też psy do pracy w dogoterapii. Nasi instruktorzy szkolenia psów pozostają do Państwa dyspozycji.


Nasza oferta obejmuje terapię behawioralną zwierząt sprawiających problemy poprzez konsultacje behawioralne z psim psychologiem, mające na celu rozwiązanie istniejących zaburzeń w zachowaniu psa, polepszenie jego funkcjonowania i dobrostanu. Psi behawiorysta pozostaje w kontakcie z klientem w toku wdrażania zmian, tak długo, jak sytuacja tego wymaga.


Zespół Dogfield wspierają stabilne, starannie wyszkolone psy, które pracują z nami w szeroko rozumianej dogoterapii, jak i pomagają w szkoleniach i w rozwiązywaniu problemów komunikacyjnych psów w trakcie terapii behawioralnej.W naszej szkole dla psów stawiamy nie tylko na naukę posłuszeństwa, socjalizację ze światem zewnętrznym, prawidłową komunikację z innymi psami, ale również wspaniałą więź przewodnika z czworonogiem opartą na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i szacunku.

W Dogfield staramy się nauczyć każdego, czym jest właściwa komunikacja z psem, czytanie jego mowy ciała oraz odpowiednie zrozumienie zarówno sygnałów uspokajających, jak i dystansujących. Instruktor szkolenia psów czy behawiorysta w trakcie spotkań stale zwraca uwagę na sygnały komunikacyjne psa oraz szeroko omawia je z przewodnikiem - kursantem, aby w praktyce nauczyć rozpoznawania nastroju psa w każdej sytuacji.

Nasze spotkania zawsze mają na celu dobrostan zwierzęcia, rozumiany jako możliwość zaspokojenia naturalnych potrzeb gatunkowych oraz funkcjonowanie bez nadmiernych pobudzeń, kontrolę emocji, stres ograniczony do minimum – tego uczymy naszych klientów przy każdej okazji.

 


Porady

pies lize dzieckoNiektórzy z nas panicznie boją się pająków, inni mają lęk wysokości. Wbrew pozorom duża część naszego społeczeństwa odczuwa dyskomfort w kontaktach z psami. Często zdarza się, że lęk ten jest tak obezwładniający, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Gdy mówimy o tak wysokim stopniu lęku przed psami, że przybiera on formę paniki – najprawdopodobniej mamy do czynienia z kynofobią.

Czytaj więcej...

czym-dla-psa-jest-spacerZacznijmy od tego jak ważną aktywnością jest sam spacer. O korzyściach dla ludzi z przebywania na świeżym powietrzu wiemy nie od dziś. Zarówno dla nas, jak i zwierząt, ruch i dostarczanie niezbędnej ilości tlenu usprawnia wszystkie funkcje organizmu. Czym natomiast jest spacer dla naszego psa? Oprócz tego, że aktywność fizyczna pomaga utrzymać prawidłową wagę psa i sprawność motoryczną jest też sposobem na zbudowanie relacji między właścicielem i jego psem.

Czytaj więcej...

terrier na rekachKonsekwencja, to termin, który każdy z nas świetnie rozumie. Jest to postępowanie oparte na ściśle określonych zasadach, zgodne ze świadomym wcześniej założonym planem, czy też pewna logiczna ciągłość w działaniu prowadząca do uzyskania konkretnego celu.

W czym przejawia się zatem konsekwencja w wychowaniu i szkoleniu psów?

Czytaj więcej...

kopanie dolaBardzo często zgłaszany na szkoleniu czy na konsultacji behawioralnej problem dotyczy nadpobudliwości psa, niepożądanej aktywności, która bywa niebezpieczna zarówno dla psa, jak i dla jego otoczenia.
Jest wiele przyczyn takiego zachowania i nie będę się w nie szczegółowo zagłębiać, ale na pewno warto wyszczególnić sposób prowadzenia psiaka od samego szczeniaka oraz formy zabawy jakie proponujemy psiakowi zarówno, gdy dorasta, jak i w późniejszym codziennym życiu z psem.

Czytaj więcej...

border closeupOdpowiedź na to pytanie można ująć w kilku punktach:

  • Szkolenie buduje i wzmacnia więź przewodnika z psem opartą na wzajemnym zaufaniu,
  • Trening posłuszeństwa pozwala na czytelną komunikację między przewodnikiem a psem,

Czytaj więcej...

Zapisz się na Koci Kurs

Zapraszamy na roczny praktyczny Kurs Kociego Behawiorysty

kurs koci psychologTrwają zapisy na pierwszą edycję, która rozpoczyna się 10.2017 we Wrocławiu

Więcej na kocikurs.pl

Nasi partnerzy

 • Sklep internetowy Petsmile
 • Koci Kurs
 • Koci Behawiorysta
 • Przychodnia Weterynaryjna NASZA
 • CatExperts
 • Centrum Edukacyjno Terapeutyczne
 • Proste Szkolenie Psa
 • Canagan
 • Zrozumiec Kota
 • Gabinet Rehabilitacj Zwierząt VitaVet
 • Puchatkowa Załoga
 • Ośrodek Rehabilitacji i Rekreacji Na Wzgórzu
 • Wrocławskie Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka
 • Command Dog Training School

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
JLIB_HTML_CLOAKING

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści