Problem z psem? Szukasz profesjonalnego szkolenia dla swojego psa, niepokoi Cię trudne i niezrozumiałe zachowanie pupila? Chcesz wiedzieć więcej o psach aby jeszcze lepiej zaspokajać ich potrzeby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla psów!

zivaaastrSerdecznie zapraszamy na grupowe doskonalenie posłuszeństwa. Celem naszych spotkań jest sprawdzenie i doskonalenie zdobytych umiejętności podczas indywidualnych kursów szkolenia, na spotkaniach w grupie innych psów.

Zagadnienia, którymi szczególnie będziemy się zajmować to:
przywołanie,
chodzenie na luźnej smyczy,
samokontrola,
praca w rozproszeniach,
nauka odpoczywania przy innych psach,
zabawa z właścicielem,
wspólne spacerowanie w grupie innych psów,
pogłębianie relacji z przewodnikiem.

Więcej szczegółów oraz możliwość zgłoszenia znajduje się pod linkiem.

kursinstZapraszamy osoby zaawansowane w szkoleniu psów, które pragną swoją pasję przekuć w pracę.
Po raz pierwszy nauka wg udoskonalonego programu Psiej Wachty możliwa do zrealizowania we Wrocławiu w naszej szkole! Warto rozważyć jeśli do tej pory dojazdy były przeszkodą!
Organizujemy też tu na miejscu Kurs Podstawy Pozytywnego Szkolenia Psów, czyli poziom pierwszy. Więcej szczegółów i terminy dostępne na stronie Psiej Wachty.

duetZaproś na szkolenie swojego psiego kolegę, a kurs z podstaw posłuszeństwa otrzymacie w super cenie!
Więcej informacji pod numerem: 661 432 535. Zapraszamy!

zivaaastrSerdecznie zapraszamy na grupowe doskonalenie posłuszeństwa. Celem naszych spotkań jest sprawdzenie i doskonalenie zdobytych umiejętności podczas indywidualnych kursów szkolenia, na spotkaniach w grupie innych psów.

Zagadnienia, którymi szczególnie będziemy się zajmować to:
- przywołanie,
- chodzenie na luźnej smyczy,
- samokontrola,
- praca w rozproszeniach,
- nauka odpoczywania przy innych psach,
- zabawa z właścicielem,
- wspólne spacerowanie w grupie innych psów,
- pogłębianie relacji z przewodnikiem.

Więcej szczegółów oraz możliwość zgłoszenia znajduje się pod linkiem.

gosia master egzamin dogoterapiaW sobotę 27 maja zapraszamy na kolejną edycję Egzaminu dla psów pracujących w dogoterapii. Będzie się on odbywał w dwóch klasach trudności: wizytującej i terapeutycznej. Szczegółowo opisane regulaminy egzaminów w obu klasach dostępne są do pobrania na naszej stronieWszelkie pytania proszę kierować na adres JLIB_HTML_CLOAKING. Na stronie dostępny też jest formularz zgłoszenia, na którym znajdują się dane dotyczące płatności. Zapraszamy zarówno naszych stałych klientów, jak i osoby, które już wizytują przedszkola, szkoły czy ośrodki pomocy, i chciałby zweryfikować predyspozycje i poziom wyszkolenia swoich psów. Wszystkim pracującym w dogoterapii przypominamy, że egzamin warto powtórzyć co roku, by upewnić się, że pies w dalszym ciągu prezentuje wysoki poziom umiejętności niezbędnych w pracy.

grupowe szkolenie psówOdświeżamy naszą ofertę, dlatego serdecznie zapraszamy na grupowy kurs szkolenia w Dogfield.

Szkolenie prowadzone jest w kameralnych grupach, 2-4 psów, w których dalej podtrzymywać będziemy indywidualne podejście, natomiast psiaki będą mogły pogłębiać relację ze swoimi przewodnikami w towarzystwie innych czworonogów. Spotkania będą się odbywać dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki o godz. 18.00 w Parku Wschodnim. Kurs obejmuje 8 spotkań praktycznych szkoleniowych + 2 bonusy. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszego fb, natomiast zapisu na kurs można dokonać wypełniając formularz.

kurs kociego behawiorysty

Mamy przyjemność zaprosić wszystkie osoby zainteresowane szerokim pojęciem kociego behawioru na wyjątkowo praktyczny roczny kurs kociego behawiorysty.

Kurs powstał z inicjatywy trzech aktywnie działających w branży pasjonatek kociej psychiki. Organizatorkami i wykładowcami kursu są praktykujące na co dzień kocie behawiorystki – Magdalena ChmielarzKatarzyna Ganszczyk-Rawska i Joanna Ciarkowska. Łączy je miłość do kotów oraz pasja do zdobywania wiedzy i dzielenia się nią z innymi. Różnorodności posiadanych doświadczeń i przygotowania teoretycznego każdej z organizatorek powoduje, że uczestnicy kursu mogą liczyć na wyjątkowo szeroki zakres przekazywanych informacji i prezentowanych do analizy przypadków kocich pacjentów. Właśnie to połączenie stanowi gwarancję uzyskania odpowiednich kwalifikacji i kompetencji przez uczestników kursu.

Więcej na temat kursu..

mila ziva rozmowa to nie dominacjaZapraszamy do przeczytania ciekawego artykułu pt.: "Co z tą dominacją, czyli dlaczego psy nie chcą rządzić światem?". Zwraca on uwagę na fakt, że psy w większości przypadków są dobrymi dyplomatami w rozmowie, stosują szereg zachowań służących uspokajaniu partnera interakcji, a ich natura jest raczej bezkonfliktowa. Oczywiście zdarza się też, że pies ma silny charakter ale i wtedy jest daleki od przejęcia kontroli nad całym światem. Artykuł dostępny pod linkiem.

swieta dogfield2016W ten niezwykły czas wszystkim Naszym klientom i sympatykom życzymy czasu pełnego zrozumienia Ich czworonożnych przyjaciół, wspólnie odkrywanych szlaków, zaspokojenia najskrytszych potrzeb (tych ludzkich i tych psich) oraz długich pogaduszek w Wigilijną Noc;) Natomiast Rok 2017 niech będzie zwiastunem samych dobrych chwil – życzy Zespół Dogfield.

klikerstrZapraszamy wszystkich naszych klientów i sympatyków na warsztat klikerowo-sztuczkowy!

Chcąc wprowadzić Was do pracy z klikerem zajrzymy do teorii, która jest niezbędna do zrozumienia tej metody, jednak przede wszystkim pragniemy skupić się na stronie praktycznej wyżej wymienionego sposobu uczenia psów. Pokażemy sposoby dochodzenia do pewnych zachowań/sztuczek, różną dynamikę pracy z naszymi psami oraz zaprezentujemy liczne filmy obrazujące wykorzystanie klikera.

Warsztat odbędzie się 10 grudnia 2016 r. we Wrocławiu. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: JLIB_HTML_CLOAKING, natomiast więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie pod linkiem.

pies dzieckoZ uwagi na bardzo duże zainteresowanie tematem, serdecznie zapraszamy na kolejny termin szkolenia poświęconego tematyce pies i dziecko.

Zagadnienia poruszane na wykładzie to m.in. potrzeby psa w kontekście życia w rodzinie z dzieckiem, jak podzielić przestrzeń domową dla bezpieczeństwa dziecka i psa, reagowanie w trudnych momentach, prawa psa w rodzinie z dzieckiem oraz wiele innych. Celem szkolenia jest pokazanie jak sprawić, aby dzieci i czworonożni przyjaciele byli szczęśliwi i bezpieczni przez długie lata wspólnego życia.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: JLIB_HTML_CLOAKING. Spotkanie odbędzie się 26 listopada (sobota) w godzinach 10-14. Więcej informacji znajduje się pod linkiem.

egzamin dogoW sobotę 29 października zapraszamy na kolejną edycję Egzaminu dla psów pracujących w dogoterapii. Będzie się on odbywał w dwóch klasach trudności: wizytującej i terapeutycznej. Szczegółowo opisane regulaminy egzaminów w obu klasach dostępne są do pobrania na naszej stronieWszelkie pytania proszę kierować na adres JLIB_HTML_CLOAKING. Na stronie dostępny też jest formularz zgłoszenia, na którym znajdują się dane dotyczące płatności. Zapraszamy zarówno naszych stałych klientów, jak i osoby, które już wizytują przedszkola, szkoły czy ośrodki pomocy, i chciałby zweryfikować predyspozycje i poziom wyszkolenia swoich psów. Wszystkim pracującym w dogoterapii przypominamy, że egzamin warto powtórzyć co roku, by upewnić się, że pies w dalszym ciągu prezentuje wysoki poziom umiejętności niezbędnych w pracy.

dziecko huskySerdecznie zapraszamy na szkolenie poświęcone tematyce pies i dziecko.

Zagadnienia poruszane na wykładzie to m.in. potrzeby psa w kontekście życia w rodzinie z dzieckiem, jak podzielić przestrzeń domową dla bezpieczeństwa dziecka i psa, reagowanie w trudnych momentach, prawa psa w rodzinie z dzieckiem oraz wiele innych. Celem szkolenia jest pokazanie jak sprawić, aby dzieci i czworonożni przyjaciele byli szczęśliwi i bezpieczni przez długie lata wspólnego życia.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: JLIB_HTML_CLOAKING. Spotkanie odbędzie się 18 października (wtorek) w godzinach 18-21. Więcej informacji znajduje się pod linkiem.

Zapisz się na Koci Kurs

Zapraszamy na roczny praktyczny Kurs Kociego Behawiorysty

kurs koci psychologTrwają zapisy na pierwszą edycję, która rozpoczyna się 10.2017 we Wrocławiu

Więcej na kocikurs.pl

Nasi partnerzy

 • Sklep internetowy Petsmile
 • Koci Kurs
 • Koci Behawiorysta
 • Przychodnia Weterynaryjna NASZA
 • CatExperts
 • Centrum Edukacyjno Terapeutyczne
 • Proste Szkolenie Psa
 • Canagan
 • Zrozumiec Kota
 • Gabinet Rehabilitacj Zwierząt VitaVet
 • Puchatkowa Załoga
 • Ośrodek Rehabilitacji i Rekreacji Na Wzgórzu
 • Wrocławskie Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka
 • Command Dog Training School

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
JLIB_HTML_CLOAKING

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści