Problem z psem? Szukasz profesjonalnego szkolenia dla swojego psa, niepokoi Cię trudne i niezrozumiałe zachowanie pupila? Chcesz wiedzieć więcej o psach aby jeszcze lepiej zaspokajać ich potrzeby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla psów!

Catfield to oferta skierowana do opiekunów kotów, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług z zakresu terapii behawioralnej kota. W Catfield mamy świadomość, że koty to wyjątkowe zwierzęta o wrażliwej naturze dlatego staramy się, aby opiekunowie mogli jak najlepiej zrozumieć ich potrzeby i wspólnie z nami zaradzić niewłaściwym czy niepożądanym zachowaniom pupili.

Naszą misją jest edukowanie i przekazywanie opiekunom niezbędnych umiejętności po to, aby życie z kotami było bezproblemowe, oparte na czytelnej komunikacji i zrozumieniu gatunku, poszanowaniu potrzeb i możliwości czworonożnych przyjaciół oraz zawsze mające na celu dobro zwierząt. W swojej pracy stawiamy na pozytywne metody pracy, które wpływają na tworzenie prawdziwej więzi i przyjacielską relację z kotami przez całe życie.

Aby realizować te cele, niezbędne jest profesjonalne podejście oparte na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu, umiejętnościach pracy zarówno ze zwierzęciem, jak i z klientem. Nie może nam brakować również pasji i zaangażowania w pracę, bo tylko wtedy nasze usługi pozostają zawsze na wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu!

koszyczekStale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe poprzez podejmowanie kolejnych studiów tematycznych oraz uczestnictwo w licznych seminariach dotyczących behawioru kota i psa. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przygotowaniem zawodowym.

Czytaj więcej...

kot skokNasz zespół tworzą osoby, dla których nadrzędnym celem jest stałe poszerzanie wiedzy i doskonalenie umiejętności, aby jak najlepiej pomagać opiekunom zwierząt, którzy doświadczają problemów z zachowaniem pupili.

Czytaj więcej...

kociaki zabawaPracujemy metodami pozytywnymi, bo tylko tak można na trwałe kształtować i modyfikować zachowania zwierząt. Uczymy się od najlepszych, zarówno w kraju, jak i za granicą, stale doskonaląc metodykę swojej pracy.

Czytaj więcej...

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na JLIB_HTML_CLOAKING i zgłaszając problem.

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
JLIB_HTML_CLOAKING

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści