Problem z psem? Szukasz profesjonalnego szkolenia dla swojego psa, niepokoi Cię trudne i niezrozumiałe zachowanie pupila? Chcesz wiedzieć więcej o psach aby jeszcze lepiej zaspokajać ich potrzeby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla psów!

Catfield to oferta skierowana do opiekunów kotów, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług z zakresu terapii behawioralnej kota. W Catfield mamy świadomość, że koty to wyjątkowe zwierzęta o wrażliwej naturze dlatego staramy się, aby opiekunowie mogli jak najlepiej zrozumieć ich potrzeby i wspólnie z nami zaradzić niewłaściwym czy niepożądanym zachowaniom pupili.

Naszą misją jest edukowanie i przekazywanie opiekunom niezbędnych umiejętności po to, aby życie z kotami było bezproblemowe, oparte na czytelnej komunikacji i zrozumieniu gatunku, poszanowaniu potrzeb i możliwości czworonożnych przyjaciół oraz zawsze mające na celu dobro zwierząt. W swojej pracy stawiamy na pozytywne metody pracy, które wpływają na tworzenie prawdziwej więzi i przyjacielską relację z kotami przez całe życie.

Aby realizować te cele, niezbędne jest profesjonalne podejście oparte na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu, umiejętnościach pracy zarówno ze zwierzęciem, jak i z klientem. Nie może nam brakować również pasji i zaangażowania w pracę, bo tylko wtedy nasze usługi pozostają zawsze na wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu!

koszyczekStale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe poprzez podejmowanie kolejnych studiów tematycznych oraz uczestnictwo w licznych seminariach dotyczących behawioru kota i psa. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przygotowaniem zawodowym.

Czytaj więcej...

kot skokNasz zespół tworzą osoby, dla których nadrzędnym celem jest stałe poszerzanie wiedzy i doskonalenie umiejętności, aby jak najlepiej pomagać opiekunom zwierząt, którzy doświadczają problemów z zachowaniem pupili.

Czytaj więcej...

kociaki zabawaPracujemy metodami pozytywnymi, bo tylko tak można na trwałe kształtować i modyfikować zachowania zwierząt. Uczymy się od najlepszych, zarówno w kraju, jak i za granicą, stale doskonaląc metodykę swojej pracy.

Czytaj więcej...

Zapisz się na Koci Kurs

Zapraszamy na roczny praktyczny Kurs Kociego Behawiorysty

kurs koci psychologTrwają zapisy na pierwszą edycję, która rozpoczyna się 10.2017 we Wrocławiu

Więcej na kocikurs.pl

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
JLIB_HTML_CLOAKING

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści