Problem z psem? Szukasz profesjonalnego szkolenia dla swojego psa, niepokoi Cię trudne i niezrozumiałe zachowanie pupila? Chcesz wiedzieć więcej o psach aby jeszcze lepiej zaspokajać ich potrzeby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla psów!

Zespół Catfield tworzy kompetentna i wykwalifikowana kadra, która nieustannie podnosi poziom swojej wiedzy, poszerza metodykę pracy, wymienia się doświadczeniami i wzajemnie wspiera swoją pracę. Łączy nas jednak wspólna wizja poprawiania dobrostanu zwierząt, którym staramy się pomagać poprzez świadczone usługi. Naszą misją jest zwiększanie świadomości społecznej w zakresie rozumienia potrzeb i sposobu komunikacji dwóch gatunków, z którymi człowiek żyje bardzo blisko - psa i kota.

Zespół Catfield tworzą:

 
Aneta Bocheńska - dr nauk weterynaryjnych specjalizująca się w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń związanych z układem ruchowym, chorób ortopedycznych oraz wszelkich zaburzeń i chorób układu nerwowego. W obszarze jej szczególnego zainteresowania znajdują się koci pacjenci stanowiący niejednokrotnie wyzwanie dla innych specjalistów z uwagi na wrażliwą kocią naturę. Zajmuje się także opieką i leczeniem psich sportowców oraz fizjoterapią i rehabilitacją. Aneta Bocheńska posiada również uprawnienia do prowadzenia zabiegów akupunktury dla psów i kotów.
 
Gabinet Weterynaryjny GRYF - gabinet założony przez dr n. wet. Anetę Bocheńską, który tworzy wykwalifikowany i zaangażowany zespół weterynarzy oraz fizjoterapeutów. W gabinecie oprócz codziennych zabiegów internistycznych dla kotów i psów, diagnozuje się i leczy zaburzenia ortopedyczne oraz wszelkie choroby neurologiczne. Gabinet to również doskonale wyposażony ośrodek fizjoterapii i rehabilitacji dla psów sportowych.

Martyna Woszczyło - lekarz weterynarii w jednym z poznańskich gabinetów, specjalizuje się w farmakoterapii zachowań zwierząt towarzyszących, ukończyła kurs dyplomowy COAPE, behawiorysta współpracujący z Dogfield, żywo zainteresowana medycyną behawioralną - łączeniem praktyki klinicznej z modelowaniem zachowań psów i kotów. Łączy weterynaryjną i behawioralną opiekę nad hodowlami psów i miotami nowonarodzonych szczeniąt, przeprowadzając je przez okres socjalizacji i przygotowując do dorosłego życia. Prywatnie opiekunka psa rasy border collie Lunara i kotki Szczotki.

Katarzyna Ganszczyk-Rawska - behawiorysta koci, biolog z wykształcenia - w swej pracy dyplomowej skupiła się na badaniach dotyczących zachowań anormlanych u zwierząt (autoagresja, stereotypie, zachowania obsesyjno-kompulsywne), następnie ukończyła Psychologię Zwierząt oraz roczne studium zachowania kotów. Współzałożycielka Petsmile. Przyjaciele Twoich Zwierząt oraz portalu "kociproblem". Ponadto aktywnie działa na rzecz potrzebujących zwierząt organizując liczne akcje pro zwierzęce. Prywatnie opiekunka dwóch kotów rasy europejskiej Alicji i Suri, oraz przewodniczka suczki Falki - flat coated retrievera.

Julia Galia - dyplomowany zoopsycholog i trener psów; ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychologii Zwierząt na SWPS oraz kurs „Kot: zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne" na UW; specjalizuje się w terapii behawioralnej kotów i rozwiązywaniu wszelkich problemów z ich zachowaniem; autorka projektu PetBonTon.pl – Zwierzak Dobrze Wychowany oraz warsztatów z zakresu wiedzy o kotach. Pomaga rodzinom budować lepsze relacje z kotami, rozwiązywać spory między zwierzętami. Doświadczenia pedagoga, mediatora i trenera dopełniają te z prowadzenia domu tymczasowego i pracy wolontariackiej na rzecz poprawiania dobrostanu kotów w potrzebie. Prywatnie opiekunka czterech kotów rasy europejskiej.

Karolina Telwikas - koci behawiorysta i petsitter COAPE. W centrum jej zainteresowań pozostają koty, którymi opiekuje się od wielu lat. Ukończyła jedyny w Polsce specjalistyczny kurs "Studium Kot - zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne", uczestniczy w wielu seminariach i kursach poszerzających jej wiedzę na temat zachowania zwierząt i możliwości modyfikacji zachowań nieprawidłowych. W ten sposób łączy swoje wieloletnie doświadczenie z wiedzą teoretyczną, by pomóc kotom i ich opiekunom. W domowych pieleszach jest opiekunką czterech kotów.

Konsultacje behawioralne Online

online dog Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie oferujemy konsultacje ze specjalistą ONLINE.

Więcej szczegółów uzyskacie pisząc na JLIB_HTML_CLOAKING i zgłaszając problem.

Odwiedź Gabinet Dogoterapii

box-gabinet-dogoterpii Zapraszamy serdecznie do nowoczesnego Gabinetu Dogoterapii.

Gabinet mieści się przy ul. Piławskiej we Wrocławiu.

 

Skontaktuj się z nami

Pracujemy we Wrocławiu i okolicy

Dogfield
Ciepła 9/4F
50-524 Wrocław

tel: 609 322 635
tel: 661 432 535
JLIB_HTML_CLOAKING

Copyright © 2014 Dogfield
Google+

W tej witrynie internetowej stosowane są pliki cookie w celu ułatwienia obsługi stron przez użytkownika. Korzystanie z witryny internetowej oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookie. Polityka Prywatnowści